WordPress Danışmanlığı

Günümüzde istenilen bilgiye internet ortamı içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca firmalar ürün veya hizmetlerini de bu platform üzerinde satışa sunarak geniş kitlelere adını duyurabiliyorlar. Bundan dolayı bu alanın etkili olarak kullanılması bulunduğunuz sektör içerisinde sizi farklı kılacak ve başarıya götürecektir.

Kaliteli bir web sitenizin olması ve bunun da mobil uyumlu olarak desteklenmesi müşteri kitleniz açısından bağlılık oluşmasına da yardımcı olacaktır. Startup WordPress olarka dijital dünyadaki firmaların başarıya ulaşmalarına olanak sağlamak için kurumsal wordpress danışmanlığı hizmetini veriyor. Alanında uzman kadrosu ile yenilikçi hizmet sunarak müşteri odaklı bir çalışma oluşturuyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden firmamız bu alandan verim alabilmeniz için detaylı bir çalışma stratejisi ile size destek sunuyoruz.

WordPress Kurulum Hizmeti

Profesyonel bir alt yapı ile size hizmet verilmekte olup gerekli olan kurulum işlemi firmanızın analiz edilmesi sonrası başlanır. Özellikle bulunduğunuz sektör hakkında bilgi toplanır ve daha sonra wordpress kurulum işlemine başlanır. Kaliteli bir alt yapıya sahip olmanız başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak en büyük etkendir. Kurulum hizmeti alanında wordpress uzman personelimiz tarafından yapılır.

WordPress Tema Kurulumu

Themeforest, Templatemonster, Colorlib, Themefuse platformundan satın almış olduğunuz temanızın kurulumu yapıyoruz. Kullandığınız tema yaptığınız iş ile ilgili olup sizi yani firmanızı yansıtacaktır. Seçilecek temanın müşteri ve arama motorları açısından önemi büyüktür. Hazır tema kullanmak istiyorsanız bunun için gerekli olan tema araştırması ekibimiz tarafından yapılır. Ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak tema seçilir.

WordPress Periyodik Bakım Hizmeti

İnternet ortamı içerisinde başarınızın kalıcı olması için belirli süreler içerisinde wordpress altyapılı siteniz için periyodik bakım hizmetini de veriyoruz. Bu bakım sayesinde sitenizin hızı ve diğer olan tüm ayarlamalar etkili bir şekilde yapılır.

WordPress Seo Hizmeti

Arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde bulunabilirliğinizi arttırabilmeniz için wordpress kurulum ayarlarının kaliteli bir şekilde yapılması gerekir. Ayrıca detaylı SEO ayarları da yapılarak kurulumunuz tamamlanır.

Kurumsal WordPress Hizmetlerimiz

WordPress Kurulum Hizmeti
Wordpress Tema Türkçeleştirme Hizmeti
Wordpress Profesyonel Tema Kurulumu
Wordpress Seo Eklenti Kurulumu Ve Ayarlanması
Wordpress Woocomerce Sisteminin Kurulumu
Wordpress Blogger Tema Kurulumu
Wordpress Themeforest Tema Kurulumu Türkçeleştirme
Wordpress Shell Temizleme Hizmeti
Wordpress Adsense Reklam Yerleştirme Hizmeti
Wordpress Özel Eklenti,Modül Yazma Hizmeti
Wordpress İçerik Girme Hizmeti
Wordpress Ürün ekleme Hizmeti
Wordpress Seo çalışma Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir